Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Семінар вчителів інформатики на базі Вінницької комп'ютерної академії "Шаг"

10 березня 2020 року на базі Вінницької комп’ютерної академії «ШАГ» відбувся районний семінар-практикум «Роль курсу інформатики в формуванні самоосвітньої компетенції учнів».
         У вступному слові методист РМК Жилінська Т.О. зазначила, що основна мета семінару ознайомити учасників з ІТ-технологіями, які можуть застосовуватись учнями в самостійній освітній діяльності, сформувати практичні навички використання 3
D графіки і можливостей платформи Canva для створення зображень на основі векторної графіки.

         Наступним питанням  було підведення підсумків участі команд району у ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2019-2020 н.р.

         Продовжила семінар учитель інформатики Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст. Якімова В.В.. Вона виступила з доповіддю на тему «Роль курсу інформатики у формуванні самоосвітньої компетенції учнів».

         Розділившись на дві підгрупи вчителі відвідали два практичних заняття: «Створення зображення на платформі Canva» та «3D-графіка і моделювання. Робота на платформі  Tincercad», які провели викладачі академії Рикало Олександра Валеріївна та Шулькевич Марина Віталіївна.

         Кожен з учасників семінару отримав для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження у власній діяльності.