Семінар вчителів іноземної мови 2019

17.12.2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Велика Вулига був проведений районний семінар-практикум вчителів іноземної мови.

На семінар з’їхались 19 вчителів англійської мови шкіл району на чолі з методистом районного методичного кабінету Жилінською Т.О.

Тема семінару: «Підвищення зацікавленості та мотивації навчання на уроках англійської мови в умовах Нової української школи».

Мета семінару:

• підвищення теоретичного, методичного рівня підготовки та професійної майстерності вчителів англійської мови в умовах становлення Нової української школи;
  • створення умов для професійного зростання та обміну досвідом роботи, педагогічними знахідками;
  • створення атмосфери доброзичливості і щирості;
  • здійснення обміну досвідом з питання «Підвищення зацікавленості та мотивації навчання на уроках англійської мови в умовах Нової української школи»;
  • продовжити колективний пошук шляхів модернізації освітнього процесу за рахунок впровадження прогресивних інноваційних методик і технологій навчання;
  • вироблення рекомендації щодо перспектив роботи вчителів англійської мови в умовах Нової української школи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Мельник Тетяна Юріївна, яка розповіла про школу, про педагогічний колектив, провела екскурсію закладом та розпочала роботу семінару з традиційної для Нової української школи ранкової зустрічі. Ця інтерактивна вправа дала відчути педагогам емоції що переживають під час таких зустрічей в ранковому колі першокласники та налаштувала всіх на плідну співпрацю.

Відповідно до плану семінару педагоги відвідали урок англійської мови у 1 класі з теми «Кольори. Домашні тварини», який цікаво провела Литвенюк Людмила Миколаївна. Вона творчо підійшла до організації та проведення уроку, використала сучасні педагогічні технології, зорієнтовані на розвиток особистості дитини. Радісно було спостерігати за розумашками-першокласниками, які так уміло та вправно демонстрували свої знання англійської мови у дружньому колі з мудрою та артистичною вчителькою.

Учні 4 класу презентували казку «Вовк і семеро козенят» англійською мовою. Ще раз можна було переконатись, що вчителі та учні у школі люди творчі та талановиті, адже перед гостями лунали чарівні українські пісні  у виконанні учнів школи, які підготувала вчитель музичного мистецтва Мельник Світлана Михайлівна.

Під час теоретичної частини семінару виступила методист районного методичного кабінету Жилінська Т.О., яка розповіла про нові підходи до навчання і виховання в умовах Нової української школи.

Керівник районного методичного об’єднання вчителів англійської мови Плетенчук Людмила Костянтинівна поділилась з колегами ефективними прийомами і методами створення позитивної мотивації до вивчення іноземної мови, розповіла про вимоги до ведення шкільної документації.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Мельник Тетяна Юріївна презентувала роботу вчителя англійської мови Литвенюк Л.М., розповіла, які методи і прийоми формування мотивації учіння, активізації пізнавальної діяльності вчитель реалізовує на своїх уроках.

По завершеню семінару відбувся «круглий стіл» з обміну знахідками педагогічної майстерності, де було вироблено  рекомендації щодо перспектив роботи вчителів англійської мови в умовах Нової української школи. Учасники дякували вчителям школи за проведену роботу по підготовці до семінару, за змістовні урок та виховний захід.