Семінар вчителів початкових класів 2019

14  листопада 2019 року в ЗОШ І-ІІ ст. с.Велика Вулига був проведений семінар-практикум для вчителів початкових класів «Ефективні підходи до роботи початкової ланки освіти в умовах Нової української школи».На семінар прибуло 24 учителі району на чолі з методистом РМК ЖилінськоюТ.О.

Ранкова зустріч  «Філіжанка чудовго настрою» налаштувала на плідну співпрацю (Мельник Т.Ю. заступник директора з навчально-виховної роботи).

В ході семінару були розкриті теоретичні засади діяльнісного підходу у навчанні молодших школярів. Присутні ознайомилися із роботою та творчими знахідками вчителів Великовулизької  ЗОШ І-ІІ ступенів , відвідали  інтегрований  урок літературного читання та музичного мистецтва  у 3 класі « Осінь щедра і багата»(вчителі Краснюк Н.М. та Мельник С.М.), ранкову зустріч у 1 класі «Ми актори» (вчитель Супруга Л.В.), «Я досліджую світ»  у 2 класі  «Україна – моя країна» (вчитель Джига Т.П.), майстер-клас з виготовлення прикрас для дівчаток та дефіле «Маленькі модниці» (вчителі Раковська Л.Л., Мельник С.М.)

Учасники семінару за круглим столом обмінялися досвідом на тему « Нова українська школа. Нові підходи до навчання і виховання»(Жилінська Т.О. методист РМК)

Семінар проведено на високому методичному рівні, змістовно, науково обгрунтовано, цікаво.