Семінар вчителів української мови та літератури 2019

Семінар вчителів української мови та літератури відбувся 4 грудня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колюхів. Участь у семінарі-практикумі на тему «Компетентнісний підхід та реалізація наскрізних змістовних ліній на уроках української мови та літератури» взяли 20 педпрацівників зі шкіл району.

Теоретичний аспект теми розкрила директор школи, вчитель української мови та літератури Андрійченко В.О. у доповіді та фрагментах занять з учнями 5 класу з української мови та літератури та інтегрованого заняття із захисту учнівських міжпредметних проектів з української мови та географії.

Практичний модуль семінару був реалізований учителями української мови та літератури Козіною О.О. у формі ряду майстеркласів із застосовуванням методів компетентніснго навчання, а саме метод «Шість цеглинок» (Т. Шевченко  «Катерина»)  таксономія  Блума та кубик Блума у формуванні вміння писати творчі роботи, власні висловлювання; летбук «Зміни у правописі».

Методист управління освіти, молоді та  спорту Козак Л.О. підвела підсумки проведення у районі  ІІ етапу  мовознавчих конкурсів, та участі у ІІІ (обласному) етапі, а також підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вчителі-словесники були ознайомлені із окремими аспектами «Стратегії розвитку незалежних освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти до 2030 року, зокрема щодо української мови та літератури.