Семінар вчителів зарубіжної літератури

На базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Строїнці  20.02.2019р. відбувся семінар учителів зарубіжної літератури на тему: «Використання освітніх трендів на уроках зарубіжної літератури з метою формування читацьких компетентностей учнів, реалізація діяльнісного підходу, що сприяє активній участі кожного учня в освітньому процесі», під час якого учителі району дізнались про створення предметного кабінету та використання сучасних освітніх трендів у практичній роботі.

Семінар було  розпочато із вшанування свічкою Пам'яті та хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні, загиблих на Майдані у 2014 р.

Свою систему роботи з цього питання презентувала учителька зарубіжної літератури Гончарук О.М. Учні школи, найкращі читачі, Куліцька О., Багрій В., Шергей Є., Мельник Р., Соболь А., Гончар А., Суська І., Михалків Ю., Добровольський Я., Ліщук Д., Гончар, А., Лісовець М. продемонстрували свої вміння аналізувати художні твори, рекламували їх.

Творча група учнів 7-10 класів підготувала міні-проект «Я хочу небо на руки взяти»( про маловідому україномовну поетесу-єврейку  Зельму Меейбраум- Айзінберг). Роль Зельми майстерно зіграла учениця 7 класу Іденюк Д.

Учителі району ознайомилися з життям школи, відвідали кабінети початкової ланки освіти, шкільний музей розвитку освіти (екскурсію провів учитель історії та правознавства, заступник директора з ВР Щербина О.С.).

В.о. завідувача районного методичного кабінету Грицишина Н.С. підвела підсумки семінару, відзначивши злагоджену роботу педагогічного колективу по підготовці семінару, в а також роботу учительки зарубіжної літератури Гончарук О.М. по формуванню в учнів читацьких компетентностей.