Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Семінар вихователів ДНЗ

  «Розвиток пізнавальної активності та єдності інтелектуального та самостійного сприйняття природи» - на таку тему пройшов семінар-практикум педагогічних працівників на базі закладу дошкільної освіти «Пролісок» смт Сутиски.

     Завідувач Кучер Л.В. презентувала учасників семінару заклад, групи, у яких виховуються дошкільники, та педагогічних працівників, які з ними працюють.

    Вихователь середньої групи Гуменюк В.В. запросила присутніх на заняття на тему «Подорож на повітряній кулі в пошуках скарбів», на якому розширила у дітей пізнавальний інтерес до розмаїття світу природи, збагатила уявлення вихованців про об’єкти неживої та живої природи, про зв’язки між явищами природи.

     У рамках теоретичного модуля семінару вихователь Мішкіна О.А. та вихователь-методист Гедзь Л.В. представили свої методичні розробки на теми «Розвиток пізнавальної активності та єдності інтелектуального та самостійного сприйняття природи» та «Дослідницько-пошукова робота в дошкільному навчальному закладі».

   Схвальні відгуки отримала практичний психолог Демова С.М., яка провела з учасниками семінару психологічний практикум «Індивід як частинка природи».

   На звершення семінару усі, хто долучився до даного заходу, подякували колегам-організаторам та взяли участь в обговоренні питань із методичної роботи в ЗДО.