Семінар з іноземної мови

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  с.Селище відбувся районний  постійно діючий семінар вчителів англійської мови

Тема семінару: «Розвиток навичок усної взаємодії  на уроках англійської мови».

У роботі семінару взяли участь  22 вчителів  іноземної мови нашого району та волонтер Корпусу Миру – Медісон Ніколь Луік,  вчителька   ЗОШ І-ІІІ ст.смт Тиврів.

Відповідно до плану семінару педагоги відвідали урок у 6 класі на тему: «Подорож». Вчитель Бабенко Ганна Миколаївна майстерно володіє методикою викладання навчального предмету, має високий рівень теоретичної та мовної підготовок, під час уроку використовувала  різноманітні форми та прийоми роботи. Учні 6 класу  успішно працювали в парах та групах, демонстрували глибокі знання з теми, вміння  діалогічного мовлення.

Далі Ганна Миколаївна провела тренінг під час якого презентувала вправи на розвиток навичок усної взаємодії. Також представили відео-фрагменти уроків з власного досвіду із застосуванням вказаних вправ.

Під час теоретичної частини вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст.           смт.Сутиски  Жилко Олена Володимирівна  поділилася враженнями від відвіданого  семінару-навчання в м.Львів та довела до відома присутніх зміни до програми пілотного проекту НУШ  щодо викладання англійської мови у   3-4 класах.

До уваги присутніх вчитель ЗОШ І-ІІІст. смт.Тиврів Франко Тетяна Вікторівна, яка  також відвідала семінар-навчання з волонтерами Корпусу миру у м.Львів, поділилася враженнями від побаченого та представила учасникам переваги щодо проведення грантової діяльності.

Крім цього учасники семінару разом з головним спеціалістом управління освіти, молоді та спорту Коваль Лілією Федорівною опрацювали проблемні питання, які стосувалися стану викладання англійської мови в закладах загальної середньої освіти,  ЗНО та результативності участі учнів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.

Тим часом учні Селищенської школи мали можливість поспілкуватись іноземною мовою з волонтером  Корпусу Миру – Медісон Ніколь Луік.

Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку,  що сучасний урок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість. Всі учасники семінару висловлюють слова вдячності адміністрації ЗОШ І-ІІІ ст. с.Селище -  директор Сагадіна Оксана Юріївна,  вчителю англійської мови Бабенко Ганні Миколаївні та педагогічному колективу за якісно організований, надзвичайно продуктивний семінар, за високий рівень викладання навчального предмету та міцні знання учнів з англійської мови.