Семінар з історії на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище

12.04.2019р. в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Селище  відбувся районний  семінар учителів англійської мови на тему: «Розвиток  творчого потенціалу особистості педагога шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій на уроках історії».

Гостей  з вітальною візиткою зустріли учні школи «Ніхао або Вітаємо у нас».

Захід відкрила та оголосила план проведення семінару Н.С.Грицишина, в.о.завідувача РМК,методист РМК управління молоді та спорту Тиврівської РДА.

Презентувала  шкільний колектив директор школи Сагадіна О.Ю.

Учитель історії Білоконь Г.В. разом із вчителем зарубіжної літератури Поспєловою Н.О.  провели у 7 класі інтегрований урок на тему: «Середньовічний Китай. Правління династії Тан. Монгольське завоювання. Культура Китаю». Присутні на уроці педагоги мали змогу побачити, як учителька за допомогою різних форм та методів роботи викладає нову тему. Після уроку Галина Василівна разом з учнями 9,10 класів провела виховний захід на тему «Занурення в історію «Подорож в країну Піднебесну».

У теоретичній частині семінару Н.С.Грицишина повідомила про стан підготовки до ЗНО та ДПА. Також обговорили з колегами проведення конкурсу «Відун» у районному етапі Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»).

Завершився семінар круглим столом «Аналіз та обговорення семінару». Педагоги ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого. Запрошені вчителі відзначили доцільність і практичність такого методичного заходу.