Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

13.03.2019 р. відбувся районний семінар заступників директорів з навчально- виховної роботи на тему: « Реалізація наcкрізних   змістових ліній в умовах компетентнісного підходу до організації освітнього процесу».

Директор ЗЗСО Біліченко В.В. ознайомив  учасників заходу з  системою роботи закладу, традиціями та досягненнями.

Заступник директора з навчально- виховної роботи Козак Л.О. зупинилась на темі «Реалізація наcкрізних змістових ліній в умовах компетенстнісного підходу до організації освітнього процесу», проаналізувала 4 основні лінії та на яких курсах за вибором можна поглибити їх дієвість.

Вчителька початкових класів Кузьмінська А.В. поділилась матеріалами про наскрізні вміння ( читання з розумінням, вміння розв’язувати проблеми та працювати з іншими, творчість, ініціативність тощо).

Учитель математики Овчарук Ю.Г. представив наскрізні лінії на уроках. Зупинився на реалізація громадянської освіти через розв’язання завдань на лініях координат з відтворенням карти України, герба.

Учитель природничих дисциплін Глущенко І.М. представила реалізацію наскрізних ліній на своїх уроках, акцентувала увагу на різних практичних прийомах, методах,які використовує у своїй діяльності.

Учасники семінару були поділені на групи та працювали на уроках геометрії, природознавства, української мови,фізики, математики у початковій ланці.

Наступний етап семінару протікав у формі практикуму з внутрішньошкільного контролю, зокрема  відбувся самоаналіз  проведених уроків учителями, які давали відкриті уроки. Заступники директорів з навчально-виховної роботи та директори  аналізували за вибраними схемами відвідані уроки.

Учні 4 класу представляли проекти «Зимуючі птахи нашої місцевості» під керівництвом учителя  Кузьмінської А.В.Учні 8 - 9 класів презентували проект «Тростянець на карті світу» під керівництвом учителя Лановенко О.В. Учні –екскурсоводи захищали  проект « Наш земляк Юхим Посвятенко», роботу якого координував учитель історії Біліченко В.В.

Семінар  надав  учасникам  велику  низку практичних  та  теоретичних методичних  порад  для  подальшої  роботи.