Семінари 2018

11 жовтня  відбувся  районний семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти на базі Черемошненської ЗОШ І-ІІ Ступенів з теми

«Створення ефективної системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді».

Директор школи Шіпочка Петро Віталійович презентував роботу навчального закладу. Учні школи висвітлили загальношкільний проект «Люби рідне, Українське», під час якого презентували свої творчі здібності та обдарування. Їх виступ доповнила виставка робіт під гаслом «Щасливий той - хто найшов свою справу».

Національно-патріотичне виховання учнів на історичних традиціях рідного краю прослідкувалося через презентацію роботи музейної кімнати, з якою познайомили нас шкільні екскурсоводи.

Наступним етапом семінару була презентація роботи педагогічного колективу з питання «Створення ефективної системи національного патріотичного виховання дітей та учнів, молоді», де мали можливість познайомитися з системою роботи педагогічного колективу з даного питання.

Відвідування могили-кургану Брацлавського полковника Данила Нечая та посвяти директорів шкіл в козаки та берегині стало заключним етапом семінару.