Семінар-практикум для учителів основ здоров’я 2019

22.10. 2019 відбувся семінар-практикум для учителів основ здоров’я з теми «Упровадження здоров’яз бережувального та здоров’яформуючого середовища в освітньому процесі» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Дзвониха.

Учитель основ здоров’я Чернега О.А. поділилася власним досвідом із теми «Розвиток основних компетенцій учнів через упровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках основ здоров’я».

Згідно плану семінару було відвідано завод мінеральних вод «Караван» у    м. Вінниця, де інженер-технолог із розробки нових продуктів Польгуль Л.Р. провела захоплюючу екскурсію виробництвом та розказала про усі процеси виготовлення мінеральної води.

«Роль видатних медиків у розвитку і вдосконаленні методів лікування та охорони здоров’я» - із такою темою доповіді виступила перед учасниками семінару старший науковий співробітник Національного музею-садиби М.І. Пирогова Сивак О.Л. після оглядової екскурсії музейними кімнатами усі присутні відвідали усипальницю великого медика.

Багато вражень та нових тем для обговорень повезли педагоги своїм вихованцям у заклади освіти району.