Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Семінар-практикум для завідувачів закладами дошкільної освіти району 2019

24 жовтня2019 року на базі Селищенського ДНЗ відбувся семінар-практикум для завідувачів закладами дошкільної освіти району з теми «Компетентнісний підхід до організації освітньої роботи в закладах дошкільної освіти». Метою семінару було ознайомлення з особливостями компетентнісного підходу до організації освітньої роботи в закладах дошкільної освіти, інтеграцією освітнього процесу, як дієвим засобом розвитку життєвої компетенції дошкільників, аналіз впровадження LEGO – технологій.

    Учасників гостинно зустріла та провела екскурсію-огляд закладу завідувач Поступайло Н.Р.  Вихователь молодшої групи Пасєка М.О. детально презентувала свою діяльність із питань інтеграції освітнього процесу дошкільників та запропонувала перегляд відеоролику інтегрованого заняття «Подорож до осіннього лісу», яке було проведено спільно з музичним керівником Довгань А.С.

     У рамках науково-практичної частини семінару вихователем старшої групи Мусійчук Л.О. запропоновано елементи занять із застосуванням LEGO – конструктора та презентовано методичний посібник «LEGO в дошкільному навчальному закладі», який учасники семінару отримали в подарунок.

    Після захоплюючої «руханки», проведеної музичним керівником Довгань А.С. , учасники семінару обмінялись враженнями та обговорили питання актуальності теми семінару в організації діяльності закладу дошкільної освіти.