Семінар учителів етики 2019

14 березня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Колюхів відбувся семінар-практикум для учителів етики та християнської етики на тему «Поєднання шкільного та родинного виховання через призму вивчення предметів духовно-морального спрямування» .

Учасників семінару у фойє школи гостинно зустріли учні та учителі школи, а також презентували виставку власних виробів декоративно -ужиткового мистецтва. Учитель етики Андрійченко Валентина Олександрівна ознайомила присутніх із формами та методами , які використовує на заняттях та в позакласній роботі. Було запропоновано перегляд фрагменту інтегрованого уроку етики та англійської мови в 6 класі з теми «Родина очима дітей», у ході якого  використовувались метод «Незакінчене речення», інтерактивна вправа «Знайди зайве», гра «Відгадай слово». У рамках літературної хвилинки шестикласники читали вірші про родину, близьких людей. Учитель англійської мови Марецька Ю.В. здійснила  повторення  вивченого матеріалу про родинні зв‘язки, а діти виконали тренувальну вправу з цієї теми. На завершення уроку учні та гості попрацювали над створенням проекту «Спадок», метою якого було навчитися правильно та доцільно розподіляти кошти.

Учитель Козіна О.О. продемострувала застосування нетрадиційних форм навчання на уроках етики у формі тренінгу-практикуму «Моральні норми та правила співжиття у суспільстві», використавши метод «Шести капелюхів». Також Олена Олександрівна провела майстер-клас зі створення леп-буків «Моя родина».

Справжнє задоволення усім учасникам семінару принесла участь у родинному святі «Без сім‘ї нема щастя на землі», до якого долучилися учні, учителі, батьки та представники громади.

Проведення підсумків семінару пройшло у вигляді круглого столу «Методичний калейдоскоп».