Спортивні змагання

Тиврівські стрітболісти одні з найкращих в області

Нещодавно спортивна зала Вінницької міської спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу «Баско» стала місцем проведення фінальних змагань з баскетболу 3×3 (стрітболу) серед юнаків в залік обласної спартакіади учнівської молоді. Даний вид спорту стрімко набирає популярності в нашій державі, в тому числі і на Тиврівщині, набувши статусу олімпійського.

На змаганнях із стрітболу спортивну честь і славу Тиврівщини захищали дві команди юнаків 2004 р.н. та молодші і 2001 р.н. та молодші, сформовані із учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт. Тиврова (директор школи – Мельник П.В., вчитель фізичного виховання – Безуглий О.В.).

В ході двох ігрових днів наші команди посіли треті місця, виборовши бронзові нагороди чемпіонату області.

На шляху до успіху були обіграні команди юнаків із районів і міст Вінницької області, які протягом тривалого часу ефективно і потужно культивують баскетбол. Зокрема, було здобуто перемоги над командами з Липовецького, Козятинського, Вінницького, Оратівського, Шаргородського, Калинівського, Гайсинського районів, міст Козятина і Ладижина. Нездоланними для юнаків обох вікових груп стали команди з міста Калинівка, що і зумовило здобуття третіх місць.

Слова подяки юні баскетболісти, їх батьки та тренери адресують начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Касянчук Л.Л. за підтримку та сприяння успішним виступам.