Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Сутисківський дошкільний навчальний заклад

«ПРОЛІСОК»

Немало вже малят у «Проліску» зростали,
Неначе журавлят у вирій відпускали.
Даємо дітям ми знання, любов і ласку,
Заходьте й Ви до нас у «Проліскову казку»!

 

Емблема Сутисківського дошкільного навчального закладу «Пролісок»

 

 

АДМІНІСТРАЦІЯ СУТИСКІВСЬКОГО ДНЗ «ПРОЛІСОК»

Франишина Ганна Владиславівна

Завідувач Сутисківським дошкільним навчальним закладом «Пролісок» «спеціаліст вищої категорії», відмінник народної освіти, неодноразово нагороджувалась грамотами районного, обласного відділів освіти, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, занесена на районну Дошку Пошани та в Книгу Пошани працівників освіти. Нагороджена значком С.Русової.

 

Задойко Людмила Володимирівна

Вихователь – методист Сутисківського дошкільного навчального закладу «Пролісок»,«Профспілковий лідер освітян Тиврівщини», неодноразово нагороджувалась грамотами районного, обласного відділів освіти, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, занесена на районну Дошку Пошани та в Книгу Пошани працівників освіти. Нагороджена знаком «Ніка».

 

Остапенко Ніна Петрівна

Медична сестра Сутисківського дошкільного навчального закладу

 

Лозінська Галина Миколаївна

Заступник завідувача Сутисківського дошкільного навчального закладу по господарській частині

 

Гуменюк Інна Вікторівна

Бухгалтер Сутисківського дошкільного навчального закладу

 

Колектив працівників Сутисківського дошкільного навчального закладу «Пролісок»

На Тиврівщині в мальовничому куточку смт.Сутиски розташований дошкільний навчальний заклад „Пролісок” – маленьке „джерело доброти”, звідки бере початок могутня ріка сутисківського життя.

Щоденно осіннім листопадом, зимовою заметіллю, весняним цвітінням, літнім розмаїттям з 1964 р. біжать діти до свого садочка, як до рідної домівки, де зустрічають їх люди з відкритим серцем, майстри своєї справи, творчі працівники Сутисківського дошкільного навчального закладу

Керівником чудової країни малечі є Франишина Ганна Владиславівна, яка є не лише мудрим наставником, порадником, другом для всього колективу, а й другою матір’ю для всієї малечі. Бо девізом роботи колективу є: «Якщо не турбуватися про дітей, то для чого будувати майбутнє?»

Дитячий садок відвідують 190 дітей, які виховуються і навчаються в 7 групах. Це затишні групові та спальні кімнати з сучасним обладнанням, які дихають казковістю та домашнім теплом.

У нашому колективі люди доповнюють один одного. І головний секрет у високій працездатності кожного члена колективу та у великій любові до дітей. Готовність працювати по-новому ми сприйняли як вимогу часу. Адже сьогоднішні наші вихованці – це діти нової епохи, з іншими цінностями, життєвими установками. Тому й вважаємо за основне орієнтувати кожну дитину на реальне оволодіння законами повноцінного життя, прищеплювати дітям з малих років елементи життєвої мудрості. В основі сучасних підходів до організації педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі лежить забезпечення всебічного розвитку дітей, встановлення в них фізичного, психічного здоров’я, своєчасне виявлення природних здібностей, обдарувань. Колектив дошкільного навчального закладу поглиблено працює над питанням: «Формування у дітей розумової, соціальної та емоційної зрілості. Розвиток системи ціннісних ставлень до природи, культури, людей, власного «Я». Об’єднання зусилля педагогів і батьків для створення широкого розвивального простору, сприятливого для повноцінного буття дитини в дитячому садку та сім’ї». Над цим плідно щодня працює 36 членів колективу. З них 17 педагогів: 2 – вихователів-методистів, 2 – мають вищу категорію, 2 – мають першу категорію, 2 – мають другу категорію.

Творчий колектив нагороджений:

  • Почесними грамотами відділу освіти щорічно, починаючи з 1996р. по 2011р.;

  • у 2002 р. і 2010 р. колектив занесено на районну Дошку пошани.

Не одне покоління дітей зросло у «Проліску». І кожного разу, проводжаючи їх, неначе журавлят у вирій, даємо дітям ми любов і ласку, заходьте й Ви до нас у «Проліскову казку».