Районні свята 2019

Навчання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Тут діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, стають здоровими і міцними духом, знаходять перших друзів.

Дошкільна освіта України покликана створити міцний фундамент, нову освітню систему, розробити оптимальні моделі розвитку дітей дошкільного віку наближені до сучасної європейської освіти. І тут багато залежить від педагога, його рівня професійної майстерності, творчості, доброти та любові.

27 вересня в районному відділі освіти Тиврівської РДА відбулося вже традиційне святкування Дня дошкілля.  В залі зібралися близько 70 директорів та вихователів закладів дошкільної освіти, були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Заворітній О.В., заступник голови РДА  Вітюк В.В, голова районної ради Красовський Я.Й., начальник відділу освіти Нижник О.Т., завідувач районним методичним кабінетом Касянчук Л.Л., голова профспілки освітян району Подзігун М.С.

Кращим керівникам та вихователям були вручені Почесні Грамоти районної державної адміністрації та відділу освіти, а колективи Гніванського ДНЗ №1 та Пилявського ДНЗ були занесені на районну Дошку Пошани працівників освіти.

Голова профспілки освітян району Подзігун М,С. вручив кращим працівникам дошкілля району сертифікат на безкоштовну туристично-краєзнавчу поїздку (за рахунок профспілки) цікавими місцями України (  уже відбулася).  Щирі привітання дошкільнят, веселі пісні та вітання педагогічних колективів дитячих садочків колегам додали гарного святкового настрою усім присутнім.

З теплими словами привітання виступили запрошені ветерани педагогічної праці Степова М.Ф. та Шаталюк Т.В.  В цей особливий день районний відділ освіти приєднується до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників!    Бажаємо нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю. Міцного вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі!

Методист районного відділу освіти

Жилінська Т.О.