Тренінги

2018/2019 навчальний рік для вчителів початкових класів - це період роботи в умовах Нової української школи, ключовими аспектами якої є розвиток цілісної особистості з акцентом на інтелектуальному, духовному, емоційному, соціальному та фізичному розвитку дитини; визнанні цінності дитинства та права навчання через організацію пізнавального процесу, який приносить радість; створення навчального середовища, яке стимулює самостійне навчання; плекання фізичного, психічного й психоемоційного здоров’я школярів.

У період з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року на базі Тиврівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Тиврів пройшла ІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів Тиврівського району та Гніванського ОТГ, які у 2019 - 2020 н.р. будуть навчати першокласників. Регіональний тренер Рижакова Г.А. та методист відділу освіти Тиврівської РДА- Жилінська Т.О. опрацювали з учасниками семінарів-тренінгів ключові аспекти впровадження нового Державного стандарту та  Нової української школи.

Відповідно до програми підготовки педагоги вдосконалювали методику роботи у групах та проведення ранкових зустрічей, облаштовували освітнє середовище, формували навчальні центри, училися планувати тематичний день на засадах інтегрованого навчання; оволодівали методичними «Щоденні 5» та «Щоденні 3», удосконалювали професійні навички застосування стратегій критичного мислення та маніпулювання предметами; розглядали нові підходи до оцінювання та освітню діяльність на засадах педагогіки партнерства, оволодівали методикою використання педагогічної системи LEGO, зокрема, технологій «Шість цеглинок» та «LEGO-system».
         Досвідом роботи по впровадженню інтерактивних технологій в навчальний процес початкової школи поділилася вчитель-методист ЗОШ
І-ІІІ ст. смт. Сутиски – Франчук О.В.

Це був тиждень нових ідей, інтерактивного навчання, креативності, продуктивної, цікавої роботи та активного спілкування.