Учитель року

Учитель — це завжди творець. Педагогічна праця - це єднання професіоналізму та високих душевних якостей. На думку міністра освіти і науки України Лілії Гриневич: «Конкурс «Учитель року» покликаний виявити учителів-новаторів, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення».

Щороку на Тиврівщині проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у одному з найкращих конкурсів «Учитель року». Це конкурс вшанування педагогів – за якими стоять діти, молодь, Україна. Цей конкурс для відважних педагогів, що наважились піти на випробування, аби утвердити своє професійне «Я…»

Цього року  до складу журі в номінації «Основи здоров’я» входили голова профспілки освітян району Подзігун М.С., методисти РМК Грицишина Н.С., Жилінська Т.О., керівник РМО, вчитель основ здоров’я Тиврівського ліцею-інтернату Кицишина Н.А.

Якименко Людмила Василівна - вчитель основ здоров’я загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Велика Вулига, вчитель першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи за фахом 21 рік. Ії педагогічне кредо «Здоров’я- не все, але все без здоров’я -ніщо». Креативна, генерує цікаві ідеї. Самостійна, скромна, талановита, учасниця вокального народного вчительського колективу «Світанок», аналітик, добра, дуже працьовита. Та багато іншого можна сказати про переможницю районного етапу «Вчитель року-2019 » в номінації «Основи здоров’я».

Якименко Л.В. стійко та професійно витримала усі випробування, що пропонував районний етап конкурсу. Це була «Моя візитівка», на якій через відео представлення перед членами журі пройшло творче становлення педагога - від студентських років до  сьогодення. На  «Практичній роботі» Людмила Василівна протягом визначеного часу спланувала урок та відео презентацію з використанням інтерактивних методів.  Представлений проект «Мобільний телефон. 25 років» буде реалізовуватись у школі протягом навчального року з дотриманням усіх моментів довготривалого проекту. Відповіла  правильно на 28 завдань із 30 запропонованих на випробуванні «Тестування з фахової майстерності». Також здивувало усіх членів журі , що конкурсанта націлено займається самоосвітою та пройшла 7 онлай-курсів, про що засвідчують видані сертифікати.

Участь у конкурсі стала можливістю, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість. Людмила Василівна переконана, що саме їх навчальний предмет є найкращим та найкориснішим. Ця любов до предмету викладання простежувалась у її виступах та принесла їй перемогу.