VI Всеукраїнській онлайн-олімпіаді від освітнього проєкту «На Урок»

Учителі закладів освіти району мають  можливість  зареєструвати учнів на участь у  VI Всеукраїнська інтернет-олімпіада від Освітнього проєкту «На Урок»  з 27 квітня по 20 травня проходитиме До вибору учасників 19 дисциплін. Про це їм повідомлено у офіційному листі управління освіти, молоді та спорту Тиврівської райдержадміністрації від 29.04 .2020 р.  № 01-27/ 553

Як повідомляється на сайті освітнього проекту, у шостій онлайн-олімпіаді «На Урок» можуть узяти участь учні 1-11 класів. Реєстрація доступна з 23 квітня до останнього дня проведення змагань – 20 травня. В 2020 році інтернет-олімпіада – новий формат інтерактиву для учнів, а ще це поєднання освітніх трендів, духу змагання та потреби в активному навчальному процесі під час карантину. Головний принцип дистанційної олімпіади – взяти участь може кожен, незалежно від рівня знань і місця проживання.

Загальні підсумки олімпіади підбиватимуться 21 травня, а офіційні результати будуть оприлюднені 22 травня 2020 року.

Реєстрація  учнів на участь в олімпіаді на сайті проекту «НаУрок»:  https://naurok.com.ua/olimpiada