Виїзний семінар вчителів історії

Семінар учителів історії

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Тиврівської РДА 30.11.2018 р. відбувся виїзний  семінар-практикум для вчителів історії та правознавства на тему: «Актуальність історичного краєзнавства у виховному історико-педагогічному процесі».

Зі вступним словом до учасників семінару звернулася завідувач районного методичного кабінету Касянчук Л.Л., яка ознайомила присутніх з результатами ДПА у формі ЗНО у 2018 році та проаналізувала ЗНО з історії.

Для учасників семінару була проведена екскурсія у музеї костелу Тиверської Божої Матері отцем-монахом Віталеєм. Вчителі з екскурсоводом пройшли 14 зупинок історичних випробувань віри та людської гідності ХХ століття.

Досвідом роботи з питань вивчення життя юного Леонтовича в селі Шершні поділився вчитель історії місцевої школи Рябець В.О. До екскурсії по колишніх місцях дитинства долучились сільский голова та директор школи Єфімчук Л.І.

Всім учасникам семінару сподобалась бесіда з дитиною війни, засновником парку-пам’ятника матері, власником Маріїного парку в с.Селище Куколевським В.В. На двох гектарах території є зариблене озеро, велика кількість скульптур, макети незвичного транспорту, бібліотека, альтанки, вимощені стежки, доглянуті газони та клумби, на які безкоштовно можуть разом з педагогами подивитись учні шкіл. Скульптури для «Маріїного парку» купувалися по всій Україні, їх близько 20. Є одна статуя привезена з Польщі. За великою територією парку доглядає господар із сім’єю.

Потім методист районного методичного кабінету Грицишина Н.С. разом з присутніми обговорили актуальні питання підготовки та проведення шкільних та обласних олімпіад, участь у конкурсах та проведенні у закладах освіти памятних історичних дат.