Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Виїзний семінар вчителів історії

Семінар учителів історії

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Тиврівської РДА 30.11.2018 р. відбувся виїзний  семінар-практикум для вчителів історії та правознавства на тему: «Актуальність історичного краєзнавства у виховному історико-педагогічному процесі».

Зі вступним словом до учасників семінару звернулася завідувач районного методичного кабінету Касянчук Л.Л., яка ознайомила присутніх з результатами ДПА у формі ЗНО у 2018 році та проаналізувала ЗНО з історії.

Для учасників семінару була проведена екскурсія у музеї костелу Тиверської Божої Матері отцем-монахом Віталеєм. Вчителі з екскурсоводом пройшли 14 зупинок історичних випробувань віри та людської гідності ХХ століття.

Досвідом роботи з питань вивчення життя юного Леонтовича в селі Шершні поділився вчитель історії місцевої школи Рябець В.О. До екскурсії по колишніх місцях дитинства долучились сільский голова та директор школи Єфімчук Л.І.

Всім учасникам семінару сподобалась бесіда з дитиною війни, засновником парку-пам’ятника матері, власником Маріїного парку в с.Селище Куколевським В.В. На двох гектарах території є зариблене озеро, велика кількість скульптур, макети незвичного транспорту, бібліотека, альтанки, вимощені стежки, доглянуті газони та клумби, на які безкоштовно можуть разом з педагогами подивитись учні шкіл. Скульптури для «Маріїного парку» купувалися по всій Україні, їх близько 20. Є одна статуя привезена з Польщі. За великою територією парку доглядає господар із сім’єю.

Потім методист районного методичного кабінету Грицишина Н.С. разом з присутніми обговорили актуальні питання підготовки та проведення шкільних та обласних олімпіад, участь у конкурсах та проведенні у закладах освіти памятних історичних дат.