Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Замовлення документів про освіту та ЄДЕБО

З 01 січня 2020 року до Єдиної  державної електронної бази з питань освіти  управлінням освіти, молоді та спорту Тиврівської райдержадміністрації введено в Реєстр  суб’єктів освітньої діяльності  усі заклади загальної середньої освіти.

Оскільки у  2020 році замовлення документів про загальну середню освіту для випускників можливо лише через ЄДЕБО і в разі не підтвердження інформації про заклади загальної середньої освіти у Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності  буде неможливо отримати документи.

Нами проведена відповідна робота та забезпечено підтвердження повноти, актуальності та достовірності інформації щодо всіх закладів ЗСО нашого району.

 

Здійснено замовлення документів про освіту для випускників 2019-2020 навчального року, а саме:

  • свідоцтв про здобуття базової середньої        освіти  – 246;
  • свідоцтв про здобуття повної загальної  середньої освіти  166.

 

Також  усіх  зацікавлених хочемо  коротко ознайомити із  ЄДЕБО.

13 липня 2011 року постановою Кабінету Міністрів України № 752 створено Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Документ визначає, що Єдина державна електронна база з питань освіти є автоматизованою системою збирання, реєстрації, оброблення, зберігання та захисту відомостей та даних з питань освіти.

Власником Єдиної державної електронної бази з питань освіти є держава, розпорядником – Міністерство освіти і науки України, а технічним адміністратором – державне підприємство «Інфоресурс».

Законом України «Про освіту» (стаття 74) встановлено, що обов’язковими складовими Єдиної державної електронної бази з питань освіти є Реєстр суб’єктів освітньої діяльності, Реєстр документів про освіту, Реєстр сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та Реєстр студентських (учнівських) квитків.

Безоплатний і вільний доступ осіб до інформації, що міститься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, здійснюється через офіційний веб-сайт центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Станом на 01 січня 2020 року до Єдиної  державної електронної бази з питань освіти підключено:

  • 777 обласних, районних, місцевих органів управління у сфері освіти.