Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Змагаються неолімпійці

 

Збірні команди району з неолімпійських видів спорту стали переможцями обласного огляду конкурсу в спортивному сезоні 2018 року.

    Нещодавно дві наші команди успішно стартували в новому спортивному сезоні. В Чернятинському сільськогосподарському коледжі Жмеринського району відбувся чемпіонат області та чемпіонат обласної організації ФСТ «Колос» і міжрайонні змагання  на призи ветерана спорту Вознюка В. з гирьового спорту вагою 24 кг.

     Збірну району на цих змаганнях представляли любителі залізної гри з с. Строїнець, Василівки, м.Гнівані. Чемпіонами трьох змагань в особистому заліку стали учасник АТО, офіцер ЗСУ Кундис Олексій, чемпіон світу серед ветеранів Ліщишин Віктор і Лютослав Ірина.

    Срібні нагороди здобули Кундис Павло, Ружицький Володимир, Стефанишин Артем.

    Районна команда в загальному заліку у трьох номінаціях посіла другі місця і нагороджена пам’ятними кубками, а учасники –медалями, призами, грамотами організаторів змагань.( фото)

     А в спортивному комплексі Вінницької ОО ВФСТ «Колос» проводився чемпіонат області з пауерліфтингу: жим штанги серед різних вікових груп учасників. Тут впевнену перемогу здобув гніванчанин Тодоренко Богдан, його товариш по збірній Забродін Олександр посів друге місце. Сутисчанин Слободянюк Максим став чемпіоном серед юніорів і був другим в категорії де змагались чоловіки

    Наші пауерліфтери нагороджені медалями, грамотами облспортуправління ОДА. Переможці змагань здобули право взяти участь в чемпіонаті України, який відбудеться в м.Коломия Івано-Франківської області.

    Представляли команди на обласних змаганнях тренери Крисов В.В.(старший) і Крисов В.В (мол.)